Darmowa dostawa od 200 zł 📦

Menu Zamknij

Showing 1–16 of 44 results

Customy: unikaty wśród unikatów!

Jeśli chcesz wyrazić siebie w oryginalny sposób – customy to kluczowa część Twojej garderoby. W naszym sklepie znajdziesz ubrania vintage na miarę dla każdej sylwetki, ręcznie robione, z pasją. To tak właściwie nasza specjalność. Kochamy
wykonywać spersonalizowaną odzież. Sprzedawać również. Napisz do nas! Może wyszyjemy coś specjalnie dla Ciebie na zamówienie?

Szukasz customów? My je tworzymy!

Tworzymy customy już od kilku lat i robimy to z wielką dedykacją i pasją. W naszym sklepie znajdziesz ubrania vintage na miarę dla każdej sylwetki, ręcznie robione z pasją. Kochamy wykonywać spersonalizowaną odzież i zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Jeśli szukasz czegoś unikalnego, napisz do nas, a może wyszyjemy coś specjalnie dla Ciebie na zamówienie?

Charakterystyka customów vintage

Customy vintage to ogromna część całej kultury. Wyjście w ubraniach, których jesteś pewny, że to jedyne takie egzemplarze na świecie – to ogromna satysfakcja. Zazdrosne spojrzenia innych ludzi, kiedy pokażesz się gdziekolwiek z takim fitem – równie bezcenne, co Twoja spersonalizowana szafa! Tak, customy vintage potrafią kosztować “parę” złotych, ale to, co zyskasz, trudno wycenić.

 

Jak wybrać customy vintage dla siebie?

Przy wyborze warto zwrócić uwagę na:

  • Materiał: Customy cechuje raczej wysoka jakość. Inaczej trudno byłoby je wykonać. Ale na wszelki wypadek – sprawdź metkę. Lepiej być pewnym.
  • Fason: Pamiętaj, że zawsze możesz zapytać prowadzącego sklep o to, jak dokładnie fituje dany ciuch. Przyda się też zapoznanie się z wymiarami, zwłaszcza jeśli znasz własne. 
  • Styl: Tutaj wszystko zależy od Ciebie. Aktualnie customy zaczynają być tylko coraz bardziej popularne. Znajdź taki, który wyrazi właśnie Twoją osobę i Twój styl noszenia!
  • Cena: Tutaj sytuacja jest wyjątkowa. Każdy sprzedawca potrafi inaczej wyceniać swoją pracę kreatywną. Upewnij się tylko, że nie płacisz jedynie za custom, ale i jakość!