Darmowa dostawa od 200 zł 📦

Menu Zamknij

Showing 1–16 of 260 results

BLUZY

Bluzy vintage: styl i wygoda!

Bluza to jedna z kluczowych części garderoby. Najlepsza to taka, która będzie
unikatowa jak Ty. Właśnie dlatego zachęcamy do zakupów bluz Vintage! Ciuch dobrej jakości może utrzymać swoją jakość latami i dodawać Ci stylu dopóki nie podasz go dalej w obieg. Poniżej znajdziesz kilka zalet posiadania bluz vintage oraz wskazówki, jak znaleźć tę skrojoną dla Ciebie!
Charakterystyka bluz vintage
Bluzy vintage są absolutnie niepowtarzalne, z klasycznym sznytem rodem z lat 80’ i 90’. Fast Fashion nie da Wam takiego poczucia spełnienia z posiadania ubrania. Poza tymsą bardzo wygodne. Wniosek? Po prostu świetnie się je nosi. Zdradzimy Wam też sekret: można je kupić naprawdę tanio. Czy jest lepsza opcja? Trzeba pamiętać jedynie o dwóch rzeczach: kupować od sprawdzonych sprzedawców i sklepów, oraz zwracać uwagę na jakość wykonania ubrania. Już opowiadamy Wam o tym więcej! Czego szukać podczas zakupów bluz vintage?

Czego szukać podczas zakupów bluz vintage?Przy wyborze warto zwrócić uwagę na:

 • Materiał: To najważniejsza sprawa. Zawsze sprawdzaj etykietę. Zwróć uwagę na materiały, z których wykonana jest Twoja przyszła bluza. Chcesz tylko materiały wysokiej jakości.
 • Fason: Wygoda i swoboda to klucz. Najlepiej upewnij się, jakie dokładnie wymiary ma bluza. Te same rozmiary potrafią się od siebie znacząco różnić.
 • Styl: Nie musisz się spieszyć. Wybór na rynku vintage jest ogromny. Przeglądaj, dopóki nie znajdziesz tego jedynego ciuchu dla Ciebie i Twojego stylu. Jeśli nie dziś – może pojawi się jutro?
 • Cena: Tak, bluzy vintage potrafią kosztować nawet parę złotych, ale tak niska cena często zawiera jakiś haczyk. Dlatego jeśli któraś cena wydaje Ci się podejrzanie niska, sprawdź dlaczego taka jest.

To co, chyba pora przejść do shoppingu? Czytaj dalej!

Gdzie szukać bluz vintage?
Poniżej kilka miejsc, gdzie warto poszukać:

 • Sklepy internetowe: Przede wszystkim nasz! Poza klasycznymi ciuchami oferujemy też ubrania wykonywanie ręcznie przez nas. Uwielbiamy handmade!
 • Targi vintage: Regularnie szukaj wydarzeń w Twoim mieście. Zazwyczaj to tam można znaleźć najlepsze perełki modowe!
 • Sklepy stacjonarne: Jeśli znasz jakieś sklepy z odzieżą retro niedaleko Ciebie, zajrzyj do nich. Nawet jeśli nie uda Ci się nic kupić, możesz zapoznać się z
  lokalnymi sprzedawcami.
 • Wyprzedaże: Tak jak w kwestii targów i sklepów stacjonarnych. Zajrzeć nigdy nie zaszkodzi. Może znajdziesz ciuch swojego życia? Może poznasz kogoś
  ciekawego?

Podczas zakupów zawsze możesz wrócić do naszego poradnika. Serdecznie zapraszamy!

Vintage to kultura, im głębiej w nią wejdziesz, tym szybciej dowiesz się wszystkiego na
jej temat. Pamiętaj jeszcze o jednym, vintage to second hand. Nie ratujesz tylko swojej garderoby, ale i naszą planetę! Życzymy miłych zakupów!