Darmowa dostawa od 200 zł 📦

Menu Zamknij

O nas

Pochodzimy z dwóch różnych dekad, różnimy się charakterami, mamy różne zainteresowania, słuchamy różnej muzyki, mamy inne pomysły na spędzanie wolnego czasu ale łączy nas jedno – Broken Things i pasja do odzieży Vintage.

Nasza zamiłowanie zrodziło się ok. 2 lata temu i od tej chwili już nic nie jest takie samo. Broken Things to nasza wizja świata w którym żyjemy. Świata w którym każdy ma swój indywidualny styl, świata w którym jest coraz mniej marnotrawstwa i przejmujemy się naszą planetą, świata w którym odzież vintage i second hand zawsze dostaje swoją drugą szansę.

Broken Things pomga odnaleźć swój unikatowy styl dzięki naszemu autorskiemu systemowi selekcji odzieży vintage. Na podstawie zgromadzonej i ciągle zdobywanej wiedzy, dostarczamy odzież second-hand która została wyselekcjonowana na podstawie 4 ważnych wyróżników:

Vibe, Wiek Itemu, Oryginalność, Stan

Ciągle się rozwijamy i udoskonalamy nasz autorski system selekcji który pozwala nam lepiej ocenić wartość itemów które zdobywamy dla Was. Staramy się aby wszystko było transparentne. Bez ukrytych wad i błędnych informacji. Mamy nadzieję że nasze działania również są małym krokiem w kierunku lepszego świata.

Wiemy jak ważne jest dla Was podążanie za trendami, troska o stan naszej planety, posiadanie unikatowych rzeczy i bycie akceptowanym oraz zauważonym. To wszystko znajdziecie w Broken Things !

Adam

Starsza część 2 osobowej załogi. Zarażony vintage i odzieżą second hand przez Jacka. Poza tym miłośnik dobrego science-fiction, kreatywnego spędzania wolnego czasu, gotowania i jedzenia, zwiedzania ciekawych miejsc oraz zgłębiania tajników rynków finansowych.

Broken Things to dla niego nie tylko dobra zabawa i pasja do wiekowej odzieży ale także poligon do kreatywnego i twórczego zarządzania własnym biznesem.

Wcześniej związany z branżą meblową i prowadzeniem własnej firmy produkcyjnej.

Jacek

Młodsza część 2 osobowej załogi. Od dawna miłośnik lumpowania i szukania perełek z dawnych lat. Poza tym swoją kreatywność wykorzystuje do tworzenia filmów, zdjęć i różnego rodzaju innych produkcji. Fan alternatywnych wersji historii, amerykańskich klasyków samochodowych oraz spędzania wolnego czasu na tworzeniu muzyki.

W Broken Things wykorzystuje swoją kreatywność i energię do tworzenia ciekawego przekazu świata vintage oraz second hand.